Vilistlased

Tuisulise vilistlasklubi koguneb oktoobrist maikuuni kord kuus. Senistesse ettevõtmistesse mahuvad kohtumine Ilma Adamsoniga, Tuisulise ajaloo teemalised arutelud ja pildivaatamised, pühade ja tähtpäevade tähistamised jm. Vilistlaste kohtumisi on sisustanud ka tantsuproovid, sest koos ansambli rühmadega on kolm korda esinetud: 19. oktoobril 2013 Paides Salme Valgemäe 100. sünniaastapäevale pühendatud Valgemäede tantsude peol, 13. veebruaril 2016 Tuisulise 65. aastapäeva kontserdil Tallinnas ning 8. aprillil 2017 ansambli kevadkontserdil "Elgam". Tere tulemast, vilistlased! Planeerige kord kuus vaba esmaspäevaõhtu! Otsige oma kunagine tantsupartner samuti üles!

Ülevaade Tuisulise vilistlasklubi tegemistest hooajal 2017/2018

Tuisulise vilistlasklubi alustas oktoobris 2017 oma viiendat tegevusaastat. Sügisel kogunes klubi kolm korda. 11. detsembril peeti jõuluõhtut, kuhu jookide ja snäkkide kõrvale mahtusid ka rahvatantsuteemalised mängud ja viktoriin. Nende korraldaja oli Annely Maksan. Mõõtu võtsid vilistlaste võistkonnad "Päkapikud" ja "Kaks". Ühe punktiga võitis võistkond "Kaks". Külas käis ka päkapikk, kellel oli kingikotis igaühe jaoks midagi.

TUISULISE VILISTLASTE  5. TEGEVUSAASTA LÕPPES TANTSUPEOMUUSEUMI SÕPRADE SELTSI ASUTAMISEGA

7. mail 2018 kogunesid Tuisulise vilistlased oma  5. tegevusaastat lõpetama Tantsupeomuuseumi. Muuseum avati 2016. aasta algupoolel Rotermannis, tänavu aprillist on ta koduks Kaupmehe 8. Tantsupeomuuseumi asutajad ja arendajad on tantsurahva seas ülihästi tuntud Angela Arraste, Egil Toppi ja Ülo Luht.

Kaks tundi möödusid eesti tantsupidude ajaloo radadel kiiresti. Pererahva Angela, Egili ja Ülo ettepanekul asutati Tantsupeomuuseumi Sõprade Selts, mille asutajaliikmeteks eespool nimetatutele lisaks on Tiiu ja Annely Maksan, Külli ja Jüri Valgemäe, Kaja ja Arvi Kaabel, Sirje ja Raimund Liiv, Heino Altmets, Maia Tammsaar, Aime Sildnik, Raivo Herma ja Jaan Õispuu.

Jaan Õispuu
Tuisulise vilistlan